Pastrim i Dritareve

Numri i shpalljes: 58768 | Postuar në: 10.05.2020, 02:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Pastrim higjenik dhe kimik / Pastrim dhe ndihmë shtëpiake

Lloji i shpalljes: Shitet


Pastrim i Dritareve ne kualitet maksimal dhe me cmime te volitshme.

Viber: +41768019991

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 "Windows Cleaning Services" >(Ndërmarrje)