Shitet tv FHD SONY shum pak i perdorur

Numri i shpalljes: 58767 | Postuar në: 08.05.2020, 18:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Sony

Produkt: LCD

Madhësi: 81 cm (32 inch)

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / TV / LCD / Plasma

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet tv FHD SONY
32 ", por dëshironi të keni një rezolutë të vërtetë 1080p, TV LCD BRAVIA 1080p Sony" KDL-32EX400 32 "është vendosur për ju. Rezolucioni vendas i HD në shumicën e 32 grupeve është 720p. Sigurisht, ata mund të minimizojnë 1080i në 720p, por siç thotë kënga e vjetër, "nuk është ashtu si gjëja e vërtetë, bebe".
32EX400 madje mund të bëjë 1080 / 24p. Mblidhni një lojtar të diskut Blu-ray me aftësi 1080 / 24p përmes një prej katër portave HDMI të setit dhe do të shikoni filma me pamjen kinematografike që dikur mund të provonit vetëm në një kinema.
Dhe ky grup mund të shfaq jo vetëm të katër kanalet e mbyllura të captioning dhe katër kanalet tekstuale që ofrojnë shumë burime analoge, por të gjitha kanalet dhe shërbimet e reja të captioning që mund të ofrojnë një numër në rritje i burimeve dixhitale. CC nuk është vetëm për familjen tuaj dhe të ftuarve; gjithashtu mund të ju ndihmojë të kuptoni dialogun që nuk mund të ndiqni dhe ai është i dobishëm kur shikoni në një mjedis të zhurmshëm.
Ju keni shumë zgjedhje programimi këto ditë (DVD, Blu-ray, kabllo, satelit, lojëra tastierë dhe më shumë) dhe i shikoni ato nën një shumëllojshmëri të kushteve të ndriçimit nga errësira si teatri, deri në dritën e ditës. Ju dëshironi një TV që mund të sigurojë një imazh të gjallë, të vërtetë në jetë në të gjitha kushtet.
Kjo është një arsye tjetër që ju do të doni 32EX400 tuaj. Sensori i tij i Ambientit zgjedh ngjyrën e kompletit për ndeshjen me ndriçimin e dhomës ndërsa LightSensor Technology optimizon shkëlqimin e dritës CCFL të ekranit për ndeshjen me ndriçimin e dhomës. Si një bonus, nëse shihni në një dhomë me shkëlqim të ndriçuar, LightSensor madje do t'ju kursejë energji dhe para. Nuk është çudi që kjo grup është në përputhje me Energjinë Star.
Dhe duke folur për zgjedhjet e programimit, shtoni edhe një herë kur ndizni 32EX400 tuaj: USB. Inputi i USB i setit ju lejon të shijoni fotografitë JPEG, muzikën MP3 dhe filmat MPEG1 dhe MPEG2 nga një pajisje e mundësuar USB si një flash drive, aparat fotografik dixhital, kamera ose PC. Ju furnizoni pajisjen, dhe nëse është e nevojshme, një kabllo USB. 32EX400 juaj do t'ju furnizojë me orë argëtimi në shtëpi nga një grup opsionesh marramendëse.
Rezolucion i plotë HD 1080p
Përjetoni cilësinë e plotë të fotove me HD 1080p, rezolucionin më të lartë në shtëpi dhe shfrytëzoni plotësisht burimet HD si një riprodhues Disc Blu-ray ose një tastierë lojrash përmes panelit të ekranit të gjerë 16: 9 (1920 x 1080).
Motori BRAVIA 2
Shijoni imazhe të mprehta, të gjalla, të ngjashme me jetën, ndërsa optimizoni ngjyrën dhe kontrastin dhe ulni ndjeshëm zhurmën e videove me procesorin plotësisht dixhital BRAVIA Engine 2.
Sensori i ambientit
Merrni një pamje natyrale, nëse shikoni filma natën vonë ose luani lojëra video gjatë ditës me një Sensor Ambient që rregullon automatikisht ngjyrën e figurës bazuar në ndriçimin e dhomës tuaj.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Derguesi i shpalljes