Banesa per Qira afer Nenkalimit Pejton

Numri i shpalljes: 58766 | Postuar në: 05.05.2020, 16:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 70

Ngrohja: Qendrore

Kati: 7

Çmimi: 250 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Banesa gjindet ne bulevardin Bill Clinton afer nen kalimit te servisi i tel Rusi ose barnatorja Valeriana. 
Banesa ka kete renditje; 
Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjindet ne katin e 7 dhe lifti gjithmone eshte funksional, banesa e ka pamjen ka rruga kryesore ndersa parkingu per vetura eshte mrapa nderteses. 

Banesa eshte e lire dhe e gatshme per qira, qmimi eshte 250 euro. Banesa preferohet te leshohet per familjar.

Kontakti: +38349676704 viber; +38349676704.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 shpetim