Prona ne shitje ne Skenderaj

Numri i shpalljes: 58764 | Postuar në: 01.05.2020, 11:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 480

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 4.300 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten 2 prona ne Skenderaj ne afersi te Sheshit Adem Jashari.
Njera eshte 4.80 ari dhe tjetra eshte 6.20 ari.
Kontakt viber whatsapp : +491627242518

 Skenderaj     Skënderaj

Dërgo E-mail

 Flamur Ademi