Ulse per Ballkon ,oborr

Numri i shpalljes: 58758 | Postuar në: 21.04.2020, 10:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 175 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kopsht, Bimë / Mobilje për në oborr

Lloji i shpalljes: Shitet


ulse per ballkon kopsh shum pak te perodrura me ulset eveta plus dy jastek dekorative

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Ylber