Mobileria Florenti

Numri i shpalljes: 58756 | Postuar në: 15.04.2020, 16:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Industri të drurit dhe Përpunim të drurit

Lloji i shpalljes: Shitet


bejm prodhimin e mobiljeve si kuzhina komodina paradhoma tavolina dhoma gjumi Mobileria Florenti Gjilan

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 florent