Transport nga te gjitha qytetet e Gjermanisë për Kosovë

Numri i shpalljes: 58753 | Postuar në: 06.04.2020, 20:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 11 €

Kategoria Të ndryshme

Lloji i shpalljes: Shitet


Dibrani Transport nga Gjermania për Kosovë dhe anasjelltas

Kontakti
 Kontaktoni me stafin e > Dibranit - transport:
 Steiermärker str 48
 70469 Stuttgart

 Tel mob:0049- 172134 91 96
 Tel mob: 0049- 179501 74 84
 Tel mob: nga Kosova vetëm në Viber dhe Watssap
 0038343-861733

 E-Mail: Na shkruani në këtë email : info@dibrani-transport.de
 1. Vizitone faqen tonë, klikoni tani dhe informoheni sakt : www.dibrani-transport.de.
 2 Vizitone faqene ne Fb kliko tani :
 https://web.facebook.com/Dibrani-Transport-nga-Gjermaia-p%C3%ABr-Kosov%C3%AB-420662998310614/
 3. Klikoni dhe njihuni me te, mbi të dhënat e pronarit te Firmes Dibrani-Trasport Asllan Dibrani
 Kliko: https://tupalla.com/wp/biografia-kush-eshte-asllan-dibrani-2/
 Kliko: https://www.google.com/search?hl=en&sxsrf=ACYBGNQxFfJlIappvCtckAl5-qiVzXdOUA%3A1581847435886&source=hp&ei=ixNJXuu3M_XKgwe14YXQCg&q=asllan+dibrani&oq=asllan+dibrani&gs_l=psy-ab.1.0.35i39j0i22i30.2683.6144..8309...2.0..0.142.1461.4j10......0....1..gws-wiz.....10..35i362i39j0j0i67j0i10.rGmP2Sk1C0I
Dibrani Transport për Kosovë
Dibrani Transport nga Gjermania për Kosovë dhe anasjelltas
Dibrani Transport nga Gjermania
Dibrani Transport për Gjermani
Dibrani Transport nga Gjermania në Kosovë


Dibrani Transport mallrash nga Gjermania në Kosovë
Dibrani Transport mallrash për Gjermani nga Kosova

Dibrani Transport mallrash shpejt dhe korrekt për Gjermani nga Kosova
Dibrani Transport mallrash shpejt dhe korrekt për Kosovë nga Gjermanaia

Dibrani Transport me çmime te volitshme shpejt dhe korrekt

Dibrani Transport i sigurt i shpejt dhe korrekt për Kosovë nga Gjermanaia


Dibrani Transport Gjermani Koosvë


Udhëzimet për transportin mallerave tuaja

Të nderuar bashkatdhetarë që dëshironi t’u transportojmë mallrat për në Kosovë dhe Shqipëri apo Maqedoni, si dhe anasjelltas për Gjermani apo vendet e tjera të Evropës, jeni të detyruar t'u përmbaheni udhëzimeve tona me sa vijon:

1. Deklaratën e saktë për mëllë se çfarë keni brenda në paketa apo çanta.
Mundësisht shënoni në paketa dhe në çanta, mallin, ose
mbani në mend se çka keni futur brenda që ta deklaroni saktësisht tek
personeli ynë. Për mallin e padeklaruar nga pala mund të vij deri të rënien tonë në në kundërvajtje për shkak të mosdeklarimit të mallit tuaj, prandaj
Venere dhe deklaroni mallin saktësisht të personeli ynë sepse deklarata juaj
dhe firmosja nga ana juaj për atë mall çka deklaroni, ne garantojmë, për
mallin, qe nuk deklarohet si pasojë mund të konfiskohet komplet duke
mbetur përgjegjësisë pranë organeve shtetërore të doganës edhe pranë firmës
tonë që do t'ju ndjekë sipas ligjit përkatës në shtetet tona.

2. Është i ri apo i përdorur

3. Vlera e mallit, sa vlerë ka

4. Peshën, sa peshë ka në kg

5. Përmbajtja dhe sasia

6. Volumi ( si hapësirë dhe madhësi )

7. Përgatitja e mallit (Paketimi)

 Prishtinë     Prishtinë 10090

Dërgo E-mail

 Dibrani Trasport për Kosovë nga Gjermania