Spirale (federra) SPORT per GOLF 4

Numri i shpalljes: 58751 | Postuar në: 05.04.2020, 12:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes spiralet (federrat) per golf 4 SPORT (te ulet). Spiralet jane te ardhura nga Sllovenia dhe jane shum pak te perdorura.

 Vushtrri     Vushtrri

 Agron