Apart i depilimit me laser

Numri i shpalljes: 58750 | Postuar në: 31.03.2020, 15:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet aparati i laserit dhe biznisi me gjitha paisjet te tjera si dhe licenca e perdorimit te laserit.
Aparati: laser diode 808nm me akull.
Paisjet: shtrati, dollapi, tri tavolina, karrike, kauq si dhe telefoni dhe faqet facebook dhe instagram.
Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne numrin e telefonit 045 653 672.

 Ferizaj     Ferizaj 70000

 Aparat i depilimit me laser >(Ndërmarrje)