Punim te Temes se diplomes

Numri i shpalljes: 58749 | Postuar në: 22.03.2020, 13:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Të ndryshme

Lloji i shpalljes: Shitet


Punojme Teme diplome, Fakulteti i Mjekesise, drejtimi- Mjekesi e pergjithshme dhe Fizioterapi. Cmimi sipas llojit te temes; review- rishikim i literatures apo hulumtim shkencor. Per me shume kontaktoni kete email: end.berisha123@gmail.com

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 endi