Sistemi i fsheses qendrore vakum

Numri i shpalljes: 58747 | Postuar në: 06.03.2020, 18:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i shpalljes: Shitet
* Eco Term ju ofron instalimin,shitjen,servisimin e fshises qendrore me material edhe fshisa nga gjermania,italia.
Instalimin i fshises qendrore mund te instalohet ne shtepija,objekte banesore,villa,hotele,çerdhe,xhamia
Instalimi behet gjatë fazes se ndertimit rregullimit apo renovimit te objektit.
Fshesa qendron larg nga ambijenti I banimit si pershembull ne garazhd, bodrum,ballkon-teras,kjo bën qe ambijenti I mbrendshem te jetë I paster edhe pa zhrurm
Fshesa permban rezervarin prej 15L kjo ndimon qe vetem 1 apo 2 herë ne muajt te bêni shprazjen e rezervarit.
Per informata kontakto :
Tel +38344795569
Facebook: Eco Term

 Ferizaj     Ferizaj 70000

 Eco Term