N.N.SH MONDI DEKOR

Numri i shpalljes: 58743 | Postuar në: 24.02.2020, 12:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Ndërtimi, Arkitekturë

Gjinia: Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 5 €

Kategoria Punësim / Kerkoj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Kryejm keto pun
Ndertimin e shtepive dhe fasadimin e tyre mrenda dhe jasht Glet suvatim knauf Ngjyra.etj MARRIM EDHE QFARDO MAKINE ME KOMPENZIM PUNE

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 ZYMER MORINA >(Ndërmarrje)