Leshoj lokalin me qera ne Ulpian, mbrapa AAK ne Prishtine

Numri i shpalljes: 58740 | Postuar në: 21.02.2020, 11:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 64

Kati: 0

Ngrohja: Qendrore

Çmimi: 400 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dyqane

Lloji i shpalljes: Me qira


Lokali eshte ne katin perdhes. Ka ka 64m2, eshte i ndrequr mir dhe mund te perdoret per zyre, ordinance apo lokal. Lokali leshohet me qera nga pronari. Depoziti i obliguar. Per me shum informata lajmrohu ne telefon ose ne viber.
Nuk punoj me agjencione - ju lutem mos kontaktoni

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Dini