Shengjin Banese 1+1

Numri i shpalljes: 58738 | Postuar në: 26.06.2020, 14:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 65

Ngrohja: Qendrore

Kati: 6

Çmimi: 37 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


🔹️ Shitet Banese e mobiluar me pamje fantastike nga deti.
🔸️Ka organizim perfekt ne 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 Tualet dhe 1 Ballkon
🔹️ Ka pamje anesore nga perendimi dhe nga deti
🔸️ Ndodhet ne katin e 6 dhe eshte e pajisur me ashensor.
🔹️ Ka siperfaqe 65 m2.
🔸️Eshte e pajisur dokument te rregullt, CERTEFIKATE PRONESIE.
🔹️ Per cdo rezervim apo detaj tjeter nr i kontaktit +355694330620

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Architecture Design Construction >(Ndërmarrje)