Unaze e fejeses

Numri i shpalljes: 58735 | Postuar në: 11.02.2020, 19:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Orë, Stoli, Bizhuteri / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Pershendetje une deshta me bo nje kerkese nese dikush ka pare nje unaze te fejeses ka inicialet R&F dhe nje date ka shume vlere per mua sepse eshte unaza e fejeses dhe nuk ka dy muaj qe e kam blere. Ju lutem nese dikush e ka gjetur le te me lajmerohet./

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Flloza