Ofert per ndertim vikendicge

Numri i shpalljes: 58733 | Postuar në: 09.02.2020, 20:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Ndërtimi, Rinovim / Ndërtim të objekteve / shtëpive

Lloji i shpalljes: Blihet/Kërkon


Pershendetje gjithve, kerkoj mjeshter profesional apo firem serioze per oferten e ndertimit te nje vikendice rreth 55 metra katrore. Planet i keni te bashkangjitur ne shpallje.

Ju lutem vetem nese keni pervoj dhe projekte te tilla te kryme jepni pergjigje.

Kerkoj reference te punimeve te kryme.

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Vetim