SHENGJIN Banese

Numri i shpalljes: 58730 | Postuar në: 26.06.2020, 14:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 34

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 4

Çmimi: 23.900 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


🏖 SHITET Banese ne Shengjin.
🏡 Organizimi 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet.
⛳ Pallat i ri, ne proçes ndertimi, gati per banim gjate sezonit te veres 2020 ☀️☀️.
🍀 Cilesi dhe standart ndertimi.
🌊 Afer detit. Vend relaksues per te kaluar pushimet e veres ne qetesi prane detit 🏖 .
📲📲 Rezervoni takim ne +355694330620

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 arditperjaku