Jepet banesa per zyre me qira

Numri i shpalljes: 58728 | Postuar në: 06.02.2020, 15:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 70

Ngrohja: Qendrore

Kati: 1

Çmimi: 380 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Jepet banesa me qira per zyre ne lagjen Ulpiana ne rrugen kryesore prej rrethit te flamurit per ne qender te qytetit, apo perball postes se re, adresa: Deshmoret e Kombit, D1 Hy1 kati1, permbi restaurant Ramazzoti, dhe ne afersi ka Lips caffe, pizza Hut, embeltore Rinia, Radio caffe etj. Banesa ka 3 dhoma te ndara, koridor, banjo, ballkon nxemje me termokos dhe eshte ne nje lokacion shum te pershtatshem dhe e orientuar nga lindja dhe perendimi. E pershtatshme per zhvillim te veprimtarive te ndryshme zyre avokatie, noterie, permbarues, zyre kontabiliteti, kurse te gjuheve te huaja etj. Mund te jepet edhe me inventarin qe ndodhet ne banesë.
Banesa eshte e lir prej dates 01 mars 2020.
Qmimi 380€.
Shpallur nga pronari.
Tel: 044 220 260
Viber: +383 44 220 260

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Muja