BANESA ME QERA NE BREGUN E DIELLIT TE XHAMBAZET 5

Numri i shpalljes: 58725 | Postuar në: 01.02.2020, 16:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 100

Ngrohja: Qendrore

Kati: 2

Çmimi: 270 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


LESHOHET BANESA ME QIRA AFER XHAMBAZEVE NE BREGUNE DIELLIT, AFER RAIFFAISEN BANKA.
BANESE ESHTE NE KATIN E DYTE, E PA MOBILUAR DHE ESHTE E GATSHME PER BANIM.
BANESA POSEDON 100 M2:
- 2 DHOMA TE GJUMI
- SALLON ME KUZHINE
- BANJO
- BALLKON
- NXEMJE QENDRORE (ME PAGES)
- PARKING PER NJE VETUR (ME PAGES)
PER INFORMATA ME TE HOLLSISHME MUND TE KONTAKTONI NE:
- Tel: 049 11 51 70
- Viber ; 049 11 51 70

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Bashkim