Banese 2+1 Shengjin, Okazion

Numri i shpalljes: 58722 | Postuar në: 26.06.2020, 14:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 90

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


🔹️ Rezidence e re Banimit ne Shengjin
🔸️ Pamje fantastike nga deti.
🔸️ Organizim perfekte ne 1 Dhoma dite, 2 Dhoma gjumi dhe 1 ballkon me siperfaqe 90 m2
🔸️ Punime cilesore
🔸️ Ambjente te gjelberuara
🔹️ Ambjente Pushimi dhe sherbime si restorant, supermarket, bar-kafe, beach-bar etj

⭐⭐⭐⭐⭐

💎 Freski dhe relax prane detit ⛱

Per cdo rezervim apo informacion te detajuar nr i kontaktit :
☎️ +355694330620

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Architecture Design Construction >(Ndërmarrje)