pune nga shtepija

Numri i shpalljes: 58719 | Postuar në: 28.01.2020, 02:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Të tjera

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 1 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


ne ket faqe mund te fitoni pike shperblime dhe ti ktheni ne para https://userks.idrapoll.com/sign_up.php?refer=fbb29fbeb57905d04eee64457153826b

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 leona