Abdominal trainer

Numri i shpalljes: 58715 | Postuar në: 21.01.2020, 13:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Fitnes, Stërvitje / Rekuizita fitnesi dhe Shtesa

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet pajisja per ushtrime "Abdominal trainer" ne gjendje shume te mire dhe shume pak e perdorme.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Nita