Dyer per dhoma - EDI company - 049626758

Numri i shpalljes: 58714 | Postuar në: 20.01.2020, 11:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dyer, Dritare dhe shtesa / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


EDI company
Dyer të brendshme
049626758 049342271
+38348183943
Mbi 100 lloje te dyerve
SHITJA,MONTIMI,TRANSPORTI - NE TER KOSOVEN.
dyer laminat dyer te hymjeve dyer te dhomave dyer te brendshme dyer me xham dyer pallma dyer te bardha

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 EDI company