Shiten Makina te Qepjes

Numri i shpalljes: 58709 | Postuar në: 12.01.2020, 19:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 900 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten dy maqina te qepjes shum pak te perdorura dhe ne gjendje shum te mir pune.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Edita