Kauqa 3-2-1-1 & tepihu & perdet

Numri i shpalljes: 58699 | Postuar në: 07.01.2020, 18:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Dhoma dite komplete

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten kauqat per sallon 3-2-1-1 si dhe perdet dhe tepihu

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Behxhet