Metal Punues

Numri i shpalljes: 58698 | Postuar në: 05.01.2020, 17:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Metalurgjia dhe Përpunim të metaleve

Lloji i shpalljes: Shitet


Saldues & Axhystator LILI – DPZ – Sherbime Profesionale:
Salldime profesionale, Gilindera,Dyr,Shkall,Konstruksione metalike etj..
Adresa: Ne Sofali afer shkolles gjin gazulli Prishtinë \\Tel: 044 157 883 ose 045 260 265
Ne Facebook- Saldues & Axhystator LILI – DPZ
Ju mirpresum Me Respekt D.P.Z – LILI…

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Halil