Shitet shporeti druve tavolina bukes komoda ormani

Numri i shpalljes: 58697 | Postuar në: 03.01.2020, 20:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kuzhinë / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes gjitha kto qe i permenda me.lart kush jejininteresum e kam.len umrin kontakt mundeni mem shkru veber bleresit serioz vetem

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Qefsere