Makinerij për salveta

Numri i shpalljes: 58691 | Postuar në: 21.12.2019, 02:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 8.500 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Prodhim dhe pajisje industriale

Lloji i shpalljes: Shitet


Makinerij e rej për prodhimin e Salvetave..i bëjmë sipas porosis..me një ngjyrë....makinerijt jan në Shkup shpenzimet për transport e dogan i bart blerësi

 Prishtinë     Prishtinë 10010

Dërgo E-mail

 Daut