Shiten pajisjet per auto larje

Numri i shpalljes: 58690 | Postuar në: 20.12.2019, 11:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Autoservise dhe Lavazhe

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten komplet pajisjet per auto larje me cmim shume te volitshem. Per me shume info kontaktoni ne numrin e dhene te telefonit.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Blerim