Shitet banes e gatshme per banim 116.68m2

Numri i shpalljes: 58686 | Postuar në: 18.12.2019, 10:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 116

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 900 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


A jeni duke shikuar për një lokacion të ri?
Ku do të gjeni më mirë se "Prishtina Stars" Veternik
116.68m2 ## 3 dhoma të gjumit ## 2.5 banjo ## kati 1,2,5
Objekti është i pozicionuar në mes të autostrades Prishtinë- Shkup dhe rrugës Dervish Hima, banesa gjendet në katin e 1,2,5 e gatshme për banim,
Posedon 116.68m², e organizuar në Qëndrim ditorë së bashku me kuzhinë, 3 Dhoma gjumi, 2.5 Banjo, 1 Depo, 1 Ballkon
Veqantit e projektit “Prishtina Stars” Veternik: mure rrethuese, sigurim fizik dhe mbikëqyrje me kamera, fontana për freskinë e lagjes, qasje në rrugën kryesore nga të dyja anët, parking i jashtëm dhe nëntoksor, depo dhe rezervuarë të ujit, gjenreator për ndriçim të përbashkët…
Çmimi: 900€/m2
Për më shumë informata:
044/959-966
liridona.m@konakkosova.com

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Liridona