Shitet traka/treadmill

Numri i shpalljes: 58683 | Postuar në: 06.12.2019, 23:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Vrapim - Jogging / Aparate/ Pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet


shitet traka ne gjendje te rregullt qmimi 150 nr 049400958

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Bleron