Ofrohet per shitje Objekti Afarist

Numri i shpalljes: 58681 | Postuar në: 18.12.2019, 10:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 320

Çmimi: 2.000 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Zyra

Lloji i shpalljes: Shitet


Ofrohet per shitje Objekti Afarist I pershtatshme per veprimtari te ndryshme biznesore
Karakteristika e veçantë e kompleksit Prishtina Fryn është lokacioni strategjik në Prishtinë, në buzë të magjistrales Prishtinë – Shkup, ku nga ky object keni pamjen e tere Prishtines!
Objekti afariste dorëzohet në gjendje te hapur dhe blersi mund ta ndaj sipas nevojave te veta.
Po ashtu pjesa e mbrendshme eshte komplet e pafinalizuar dhe blersi e finalizon sipas nevojave te veta.
Arkitektura e objektit dhe pozita e bene qe zyret tuaja te duket madheshtore!
Kati perdhes ka 2 lokale me dimensione 121.60 m² dhe 136.24 m²
Ndersa, kati I, II, III, IV, V kane dimensione 319.67 m²
Çmimi: 2000€/m2

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Liridona