Ofrohet per shitje banesa e gatshme 82m2

Numri i shpalljes: 58680 | Postuar në: 18.12.2019, 10:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 8239

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 1

Çmimi: 900 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


Ofrohet per shitje banesa 2+1 e gatshme per banim ne objektin "Prishtina Stars" ne Veternik

Posedon 82.39m², e organizuar në Qëndrim ditorë së bashku me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 2 Banjo, 1 Depo, 1 Ballkon

Veqantit e projektit “Prishtina Stars” Veternik: mure rrethuese, sigurim fizik dhe mbikëqyrje me kamera, fontana për freskinë e lagjes, qasje në rrugën kryesore nga të dyja anët, parking i jashtëm dhe nëntoksor, depo dhe rezervuarë të ujit, gjenreator për ndriçim të përbashkët…

Çmimi: 900€/m2

Për më shumë informata:
044/959-966
liridona.m@konakkosova.com

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Liridona