Ofrohet per shitje banes e gatshme per banim

Numri i shpalljes: 58676 | Postuar në: 06.12.2019, 09:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 82

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 1

Çmimi: 900 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


Ofrohet per shitje banesa 2+1 e gatshme per banim ne objektin "Prishtina Stars" ne Veternik

Posedon 82.39m², e organizuar në Qëndrim ditorë së bashku me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 2 Banjo, 1 Depo, 1 Ballkon

Kompleksi Prishtina Stars Veternik eshte i monitoruar 24 ore nga kamerat, me siguri 24 ore tek hyrja, qe bene te ndiheni rehat kur femijet tuaj lozin ne kendin e lojrave.
Kompleksi Prishtina Stars Veternik ju garanton uje 24 ore permes rezervareve dhe shtypje permes pompave te ujit, ashensore 24 ore, dhe ndriqim te perbashket permes gjeneratoreve.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Liridona