Shes krevetat

Numri i shpalljes: 58674 | Postuar në: 02.12.2019, 23:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Garniturë për ndenje

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes setin e krevetav dy tresha nje dysh dhe fotelja jan te lekures ne gjendje suoer te rregullt nr 043779869

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 V