Ofrohet per shitje banes e gatshme per banim

Numri i shpalljes: 58672 | Postuar në: 06.12.2019, 09:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 10557

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 900 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


105.57m2 ## 3 dhoma të gjumit ## 2 banjo ## kati 1,3
Objekti është i pozicionuar në mes të autostrades Prishtinë- Shkup dhe rrugës Dervish Hima, banesa gjendet në katin e 1,3 e gatshme për banim,
Posedon 105.57m², e organizuar në Qëndrim ditorë së bashku me kuzhinë, 3 Dhoma gjumi, 2 Banjo, 1 Depo, 1 Ballkon
Veqantit e projektit “Prishtina Stars” Veternik: mure rrethuese, sigurim fizik dhe mbikëqyrje me kamera, fontana për freskinë e lagjes, qasje në rrugën kryesore nga të dyja anët, parking i jashtëm dhe nëntoksor, depo dhe rezervuarë të ujit, gjenreator për ndriçim të përbashkët…

Për më shumë informata:
044/959-966
liridona.m@konakkosova.com

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Liridona