Operatore telefonik ne gjuhen gjermane

Numri i shpalljes: 58663 | Postuar në: 04.02.2020, 16:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Të tjera

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Gjermanisht

Aftësi kompjuterike : Mjaftueshëm

Çmimi: 800 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Agjentë RETENTION ( Gjermanisht )
Jemi duke kërkuar Gjermano – folës.
Ne ofrojmë vende pune permanente, me orarë të plotë!
Nëse je Gjermano – folës, eja në ekipën tone
Kualifikimet:
• Njohja e mirë e gjuhës Gjermane (obligative).
Përgjegjësitë:
• Aftësi të mira komunikuese,
• Aftësi në punë grupore.
• Aftësi për të kuptuar dhe zgjidhur kërkesat e klientëve.

Tjera:
• Sistem pagese ndër më të lartët në treg
• Extra bonuset në bazë të performancës në punë,
• Kontratë sipas ligjit të punës të Republikës së Kosovës.
• Kompani e licencuar
• Hot Leads etj.

Orari I punës: E Hënë -E Premte
09:00 -18:00 ( me tri pauza ditore )

Forma e aplikimit:
• CV (në formatin e Euro-Pass).
• Telefon: +383 43 766388
Aplikoni në: hr.skyfox@gmail.com

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Sky Fox >(Ndërmarrje)