RISI ERDHI KOHA EDHE PER TY QMIME TE VOLITSHME

Numri i shpalljes: 58661 | Postuar në: 11.11.2019, 12:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Dhoma dite komplete

Lloji i shpalljes: Shitet


RISI RISI ERDH MUNDSIJA EDHE PER TY. INSTALOJE
KAMERA LEVIZSE PER SIGURIN E SHTEPIJAVE OBJEKTEV BANESAVE LOKALEV GARAZHAV ETJ
MUNDSIJA MA E LIR DHE MA E SHPEJT PER TY.
INSTALOJE KAMEREN NE SHTEPI DHE SHIKOJE PREJ TE CILIT DUASH QYTET KATUND APO SHTET PREJ CELULARIT KARAKTERISTIKAT E KAMERES JAN KETO:
KAMERA KA SENZOR NATE
KAMERA KA MUNDSI TE RRUTULLOHET NE 360 SHKALL
PO ASHTU LART POSHT NE QFAR DO POZITE QE DESHIRONI JU
DHE QFAR OSHT MA E MIRA E KAMERES SEPSE KOMANDON E MERR PREJ CELULARIT. nr kontaktus 045918259 viber +38345588035

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Kamera Vezhguse