Toka Shitet ne Rezin komuna Gjakoves

Numri i shpalljes: 58658 | Postuar në: 05.11.2019, 19:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 600

Lloj i tokës: Të tjera

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


Me qetësinë e natyrës dhe një pamje të mrekullueshme bëjeni këtë një komplot të mrekullueshëm ndërtimi, me shumë potencial. Në rrugen kryesore që e ndan vetëm 50m, 5 km larg nga Gjakova i vetmi në llojin e tij me 60 ari tokë ndërtimore dhe bujqësore, bëjm po ashtu edhe ndrrim me banes, apo tokë, në Gjakove, me dokumentacion te rregullt,çmimi shum i volitshem mos pritni na kontaktoni. Tel: 044843897 Pal

 Gjakovë     Gjakovë 50000

Dërgo E-mail

 Pal