SHES 25 ARI TOKE NË MRAMOR----- BËJ NDRRIM

Numri i shpalljes: 58656 | Postuar në: 16.11.2019, 12:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 2500

Lloj i tokës: Të tjera

Çmimi: 1.900 €   2.000 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


PËRSHENDETJE JUVE, SHES TOKË NE MRAMOR TË PRISHTINES ME HAPSIRË PREJ 25 ARI ME MUNDËSI NDARJE 10+15 ARI,ÇMIMI ËSHTË VOLITSHËM ME 1900 EURO PËR ARI ,,TOKA ËSHTË NË AFERSI TË BUNARIT TE DUKËS NE RRUGEN E MAJTE 500 METRA LARGESI,TOKA MUND TË PËRKTHEHET MENJËHERE.BËJ NDRRIM ME NDONJË VETUR QË MË KONVENON DHE PJESEN TJETËR ME PARE OSE ME NDONJË BANESË+PARE,ËSHTË MUNDËSI E MIRË. PËR INFORMATA SHTES THIRR NË KËTË NR TEL +383 44 169108 , PRSH

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 GASHI