Shitet shtepija

Numri i shpalljes: 58653 | Postuar në: 30.10.2019, 15:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 6

Sipërfaqja: 190

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Te tjera

Sipërfaqja e oborrit: 3 ari

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Shtëpi - Vila

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet kati perdhes dhe kati i pare te shtepise me 3 ari obor ne fillim te Arberise tek semafora perball creptores. Ka mundesi per zhvillimin e shume bizbeseve. Kontakti 045-696-833, dhe 049-277-094

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Emina Miriq