Shite perdhesa dhe kati i pare

Numri i shpalljes: 58652 | Postuar në: 30.10.2019, 12:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 180

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 3 ari

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Shtëpi - Vila

Lloji i shpalljes: Shitet


Shite perdhesa dhe kati i pare i shtepis me 3 ari obor, ne fillim te Arberis tek semafora te ri perball creptores, pershteshem per cdo lloj biznesi. Kontakti 045-696-833

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Emina Miriq