Shitet Banesa ne NARTEL CENTER ne Pejton

Numri i shpalljes: 58649 | Postuar në: 25.10.2019, 14:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 94

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 10

Çmimi: 1.250 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes banesen ne KOMPLEKSIN NARTEL CENTER LAMELA B KATI 10 (5 KAT PERMBI QENDER TREGTARE)
Banesa eshte 93.98 metra katror: 2 Dhome Gjumi , 1.sallon , 1.Kuzhine, 1.Banjo , 1 WC ,Koridor , Ballkon , dhe Parking
Banesa eshte me standarde evropiane
Kontakti: 044/142-485

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Enis