DEPO ME QIRA 200-2000M2 N PRISHTIN

Numri i shpalljes: 58648 | Postuar në: 18.10.2019, 15:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 0

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Ambiente shërbimi

Lloji i shpalljes: Shitet


🔘#Japim #Depo me qira Në #Prishtinë dhe rrethinë Prej 200m2 deri ne 2000m2

#Shërbimi ndaj Klientit Falas

#Mos humbë Kohë na #Kontaktoni 24⏰

+383 (44) 200 413 #Viber_whatsAPP

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 luan