Kerkojme nje bashkebanuese (f) ne Ulpiane

Numri i shpalljes: 58647 | Postuar në: 15.10.2019, 22:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 200

Kati: 2

Ngrohja: Qendrore

Çmimi: 55 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dhoma

Lloji i shpalljes: Kërkon me qira


Jemi dy bashkebanuese dhe kerkojme edhe nje bashkebanuese (cimere). Banesa gjendet ne tek fontana ne Ulpiane, saktesisht tek furra Fontana. Banesa i ploteson te gjitha kushtet per banim, ka nxemje qendrore, ka lavatriqe dhe 2 dhoma, kuzhine, ballkon, koridor...
Cmimi 55 Euro + shpenzimet.
Per me shume info: +37744668466.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Lija