Advanced Exel

Numri i shpalljes: 58646 | Postuar në: 15.10.2019, 20:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Kompjuterike

Lloji i shpalljes: Shitet


Jemi shume prane fillimit te kursit ADVANCED EXCEL.
Per vetem 30.000 Lek te reja ne plot 45 ore !
Kushdo qe deshiron te perdore Excel ne maksimun dhe deshiron te ndertoje modele te plota financiare , apo kushdo qe eshte ambicioz dhe deshiron te rrise me shume njohurite ne Excel , mund te na kontaktojne ne :
📞+355 67 686 1620 ose 📧info@tct.al

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Tirana Center of Technology