Operatore telefonik ne gjuhen gjermane

Numri i shpalljes: 58643 | Postuar në: 07.10.2019, 11:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 600 € i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i shpalljes: Shitet


SkyFox , kompania qe operon ne fushen e call center ne gjuhen gjermane kerkon te punesoj Agjent telefonik
Personat e interesuar duhet te zoterojne gjuhen gjermane.
Ne ofrojme :
Ambient miqesor
Staf profesional
Njohuri te reja dhe mundesi vetezhvillimi.
Preferohet qe kandidatet e interesuar te kene eksperienca te meparshme punesimi.
Te interesuarit te dergojne CV ne adresen tone te email-it : hr.skyfox@gmail.com ose te kontaktojne ne numer tone te tel : 043766388
Adresa : Lagjja Arberia 3, Veranda C2,7 hyrja I, Kati -1, Lokali 1/A, Dragodan Prishtine.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Sky Fox >(Ndërmarrje)