Aparat digital printing DEVLOP inea+35P

Numri i shpalljes: 584 | Postuar në: 23.02.2013, 08:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 650 € i pa diskutueshëm

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Pajisje, Aparate, Teknologjia e Zyrës

Lloji i shpalljes: Shitet


Vetem me 650 euro shitet nje aparat digital plus nje aparat plastifikimi dhoro.
DEVELOP inea+35P eshte nje printer i pershtatshem per zyra shkolla,anxhesi te ndrushme,kancelari etj.
Printon me ngjyra dhe nderkoh ne te dy anet ne menyre automatike,lidhet me sistemin elektronik-kompjuter.
Shtyp ne A4 dhe eshte ekonomik ne shtyp dhe ne blerie. Vetem me 650 eura plus nje aparat plastifikimi dhoro.

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 Grid Gjojdeshi