Shiten Apartamente ne Golem 70m nga plazhi

Numri i shpalljes: 57628 | Postuar në: 07.09.2019, 20:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 85

Ngrohja: Te tjera

Kati: 7

Çmimi: 1.300 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


shiten apartament ne plazh. pallati eshte ndertim i ri mjaft cilesor i vitit 2017. apartamenti ka dokumentacion te plote e te rregullt hipotekor. siperfaqja është 75.5, 82.5 dhe 85.5 m, kati i pare i dyte ose i trete. pallati ka ashensor nga kati nendheshem deri ne kat te fundit, sistem kapote dhe hidroizolim, ambiente te perbashketa te gjelberuara dhe te kuruara. apartamenti eshte 1 1 me hapesira mjaft te bollshme, ballkon,banjo hapesire te pershtatshme per gatim.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Fredi