Shiten Goma

Numri i shpalljes: 57625 | Postuar në: 30.08.2019, 13:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 16

Lloji i gomave: Goma verore+dimrore

Çmimi: 40 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten Goma Michelin

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 Toni